» تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .
رایانش ابری و شهر الکترونیک آرزو 1395/12/17 دسته بندی : فنی و مهندسی 1
در این مقاله اطلاعات کاملی درباره تکنولوژی رایانش ابری و شهر الکترونیک و تاثیر رایانش ابری در پیشرفت شهر الکترونیک به خوبی ارائه شده است. در جمع آوری اطلاعات این مقاله از مقالات لاتین و معتبر استفاده شده است.
تمامی دوستان و علاقه مندان به بحث رایانش ابری و تاثیر آن بر شهر الکترونیک می توانند از مطالب این مقاله استفاده کنند.
فایل Word و PDF با هم در نظر گرفته شده است.
موفق باشید.

اندک زمانی است که از انفجار عظیم علم، تکنولوﮋی و انقلاب دیجیتال می­گذرد. سرعت توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات که در زمانی کمتر از یک دهه صورت گرفته، جهان را متاثر کرده­است و به دنبال آن سیل خروشان حیات سنتی بشر، رفته رفته وارد جایگاهی شگفت انگیز به نام زندگی الکترونیکی شده و ابعاد اقتصادی، اجتماعی و سیاسی را دگرگون کرده است. تمامی پیشرفت­های فناوری اطلاعات تاکنون در زندگی انسان­ها تاثیر داشته و رشد و توسعه زندگی بشر را تحت تاثیر قرار داده است. اما رایانش ابری به عنوان جدیدترین پیشرفت دنیای فناوری اطلاعات، توانسته است با ظهورش، زندگی امروزه را بیشتر تحت تاثیر قرار دهد. این فناوری می­تواند با ارائه سرویس­هایش از طریق بستر اینترنت، کلیه­ی نیازهای افراد، شرکت­ها و سازمان­های مختلف را در هر زمان و مکانی برآورده سازد. این مقاله در ابتدا به توضیح زندگی الکترونیک و تکنولوژی رایانش ابری می­پردازد و در ادامه وجود این فناوری نوظهور در شهرالکترونیک بررسی می­گردد و نشان می­دهد که چگونه این فناوری می­تواند باعث پیشرفت­های بیشتری در زندگی و شهرالکترونیک باشد.  خرید و دانلود | 3,000 تومان
نوع محصول : PDF، WORD
تعداد صفحات : 9
حجم محصول : 495.82KB
تعداد خریدهای موفق : 1

گزارش تخلف به پلیس سایت
مطالب مرتبط

خیلی ممنون پنجشنبه,19 اسفند 1395 16:18 1+   1- پاسخ

خیلی ممنون، سایت خوبی دارید به وبلاگ منم سر بزنید.